The town of death
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tajemnicze miasteczko w którym toczy się walka...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ruiny zamku księżniczki Ate

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alexander "Valshe" Clever
Admin
Alexander


Liczba postów : 47
Join date : 05/02/2013
Age : 29
Skąd : Z honolulu i co?

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 9:17 am

Ruiny zamku księżniczki Ate Ruiny-10
Powrót do góry Go down
https://morsvitahomodeus.forumpl.net
Lucy "Silver" Kuraikishi

Lucy


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2013
Age : 25
Skąd : Zamek księżniczki Ate.

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 10:30 am

Pierwszym miejscem jakie chciałam odwiedzić był mój dawny dom. Piękny zamek księżniczki Ate. Wejście na góre nie zajeło mi nawet minuty. Prze teleportowałam się do zamku gdy tylko stanełam przed górą. Gdy znalazłam się przed zamkiem nie umiałam pochamować łez. Piękna budowla, która kilka lat temu stała tu...zamieniła się w ruine. Czuć było resztki magii, która niszczyła tę piękną budowle. Powoli weszłam do budynku ocierając łzy. Rozgladałam się dookoła, lecz nie znalazłam niczego co przypominało by dawny zamek. Wspomnienia jednak wracały. Zabawa na dziedzińcu ze strażą. Zabawa w chowanego z pokojówkami. Lekcje rysunku z mamą i...nauka czytania z tatą. -To okropne...nawet na sierrianinów.-uklękłam niedaleko jednego z filarów i próbowałam się uspokoić.
Powrót do góry Go down
Alexander "Valshe" Clever
Admin
Alexander


Liczba postów : 47
Join date : 05/02/2013
Age : 29
Skąd : Z honolulu i co?

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 10:38 am

-Dopiero teraz przejrzałaś na oczy Lucy?-spytał się dziewczyny. Serce mu się krajało, gdy widział jej łzy. W końcu jest to jedna z najbliższych mu istot, które chodzą po ziemi.-Przepraszam że ściągnąłem Cię tu pod groźbą zabicia twych przyjaciół. Ja...ja po prostu nie daje już sobie rady. Sierraninie przejmują powoli to miasto. Bóg wie co zrobią jak i ja ulegne. Oni chcą zniszczyć ten świat Lucy! Nie możemy do tego dopuścić. No już wstawaj. Nie płacz. - pociągną dziewczyne za ręke i postawił ją na nogi. Wyciagnął z kieszeni chusteczkę i zaczął wycierać jej łzy posyłając uśmiech dla otuchy. Wiedział że ta dziewczyna przyjdzie tu najpierw...szkoda tylko że nie przewidział kiedy dokładnie. Spędził tu tydzień czekając na jej przyjście. To troche komiczne.
Powrót do góry Go down
https://morsvitahomodeus.forumpl.net
Lucy "Silver" Kuraikishi

Lucy


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2013
Age : 25
Skąd : Zamek księżniczki Ate.

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 10:57 am

Wstała troszke zdziwiona. -V-valshe? Co ty tu robisz?- spytała chłopaka. Cóż mineło kilka lat od kąd nie widziała się z Valshe. Widać było że był skołowany. Wory pod oczami aż rzucały się w oczy! Do tego ta blizna...-Z taką blizną nadal możesz byc piosenkarzem? -zapytała z chytrym uśmieszkiem na ustach
Powrót do góry Go down
Alexander "Valshe" Clever
Admin
Alexander


Liczba postów : 47
Join date : 05/02/2013
Age : 29
Skąd : Z honolulu i co?

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 12:08 pm

Taaak...stęskniłem się za jej docinkami-Ale jesteś miła wiesz. Tak moge byc. Nakładam wtedy dużo podkładu na znamie i już. Uważaj bo odgryze Ci tym samym. A przechodząc do rzeczy. Narazie wiem że przywódcą jest Casimir. Czerwonowłosy facet. Więcej nie wiem. Najlepiej będzie jak pójdziemy w swoje drogi. Jak będe coś wiedział powiadomie Cię. To pa!-i zniknął. Wyszedł z zamku. Był to oczywiście jego chologram. Prawdziwego Alexsandra nie było tam.
Powrót do góry Go down
https://morsvitahomodeus.forumpl.net
Lucy "Silver" Kuraikishi

Lucy


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2013
Age : 25
Skąd : Zamek księżniczki Ate.

Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitimeNie Lut 10, 2013 3:50 pm

Oczywiscie. Valshe nie pokaże sie jesli jest ścigany.-Casimir co? Pa Valshe. Do zobaczenia-ostatni raz spojrzała na ruiny i znikła. /Koniec tematu/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruiny zamku księżniczki Ate Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny zamku księżniczki Ate   Ruiny zamku księżniczki Ate I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ruiny zamku księżniczki Ate
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ruiny Kościoła

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The town of death :: East Lute :: Góry-
Skocz do: