The town of death
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tajemnicze miasteczko w którym toczy się walka...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klub nocny "Sweet cherry"

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nathair "Casimir" Cathal
Admin
Nathair


Liczba postów : 45
Join date : 05/02/2013
Age : 29

Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub nocny "Sweet cherry"   Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 19, 2013 1:40 pm

Po długich rozmowach przez telefon oraz zamówieniu nowych, dębowych drzwi do biura, wrócił do klubu po dwóch godzinach. Zapomniał wziąć ważnego adresu wraz z numerem, który miał podać początkującemu dilerowi. Problem za problemem i jeszcze jego burdel zamienił się w klub dla dzieciarni. Jedne co mu przyszło do głowy, gdy zauważył blondynę siedzącą przy barze. Mogła zawsze przyjść po pracę jak poprzednia, ale coś już ta nie wyglądała na taką pewną siebie.
Wciskając nachalnie dłonie do swoich czarnych jeansów podszedł do nieletniej i złapał ją za ramię prawą ręką.
-Nie uważasz, że parę latek ci brakuje?- zapytał dość poważnie jak na swoją wypowiedź. Czuł, że mógł ją skądś znać, ale przecież ją teraz pierwszy raz na oczy widzi. Dziwne..
-Panna przyszła do pana, szefie.- odparł barman starannie przecierając przeźroczyste kufle. Nawet nie spojrzał na czerwonowłosego. Biła od niego nieprzyjemna aura już na odległość. Głównie strachu.
-a więc? o co chodzi?- zapytał ponownie Casimir krzyżując ręce na klacie i uniósł jedną brew do góry oczekując długiej, dziwacznej odpowiedzi z ust młodej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Lucy "Silver" Kuraikishi

Lucy


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2013
Age : 25
Skąd : Zamek księżniczki Ate.

Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub nocny "Sweet cherry"   Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 19, 2013 2:02 pm

Jego palce były lodowate. Dreszcz przeszedł dziewczyne. Tak naprawde chciała wiedziec czemu Valshe tak sie zdenerwował gdy ja zobaczył tu i co znaczyła ich rozmowa. Słyszała troche...i myslała że miało to z nia dużo wspolnego.
-No mam do pana pytanie. O tego niebieskowłosego chłopaka- tak naprawde nie wiedziała czemu tu przyszła. Cos w srodku ja do tego zmusiło. -Znam go wiec troche zdziwiło mnie jego zachowanie. Myslałam że dobrze go znam a sie myliłam. A no i przepraszam że wchodze do panskiego klubu tak naprawde bez potrzeby Panie Casimirze-powiedziała z troche smutna mina. Valshe sciagnał ja tu po to by mu pomogła, a teraz każe jej sie chowac. Przyzwyczaiła sie do takiego zachowania niebieskowłosego jednak dla niej było to dziwne. Po kilku sekundach posłała meżczyznie najpiekniejszy usmiech na ktory było ja stac by ukryc zamyslenie.
Powrót do góry Go down
Nathair "Casimir" Cathal
Admin
Nathair


Liczba postów : 45
Join date : 05/02/2013
Age : 29

Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub nocny "Sweet cherry"   Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 4:45 pm

Spojrzał na nią jak na lekko zacofaną i od niechcenia rozejrzał się po lokalu. Niczego nie ubyło. Są ludzie, jest kasa. Z powrotem zwrócił wzrok na blondynę. Widać, że dziewczyna nie wie czego chce i nawet nie potrafi się wysłowić.
-Słuchaj, o co ci chodzi? co niebieskowłosy? gadaj bo mi się śpieszy.- oznajmił obdarowując ją dość nieprzyjemnym spojrzeniem.
-Jeżeli zdziwiło cię jego zachowanie, to chyba lepiej będzie jak go zapytasz, a nie marnujesz mój cenny czas.- Dodał i oparł się łokciem o ladę baru.
Powrót do góry Go down
Lucy "Silver" Kuraikishi

Lucy


Liczba postów : 14
Join date : 09/02/2013
Age : 25
Skąd : Zamek księżniczki Ate.

Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub nocny "Sweet cherry"   Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 05, 2013 7:31 am

Miał racje. Po co wogule tu przyszła? Ten mężczyzna był przerażający. Czy ogarnął mnie strach? Przed kimś takim?
-Chętnie bym się go zapytała, lecz wtedy bym na pewno została zamknięta gdzieś. Naprawde go nie rozumiem. Znasz go dłużej ode mnie czyż nie? Miałam nadzieje że opowiesz mi coś o nim, bo ja już się w tym wszystkim gubie i nie wiem co począć- naprawde była zdruzgotana tą sytuacją. Jeśli była aż tak ważna to czemu nie zostawił jej w świątyni? Tam nikt by nie pomyślał że jest aterianka. Po za tym takie miejsca są otoczone "neutralnością". Nie można ich od tak atakować. Spojrzała na mężczyzna. Nagle przed oczami zaczeły migać jej obrazy. -Wspomnienia? Czyje?- powiedziała w myślach. Zachwiała się łapiąc za głowe. Kolana się pod nią ugieły i usiadła na ziemi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub nocny "Sweet cherry"   Klub nocny "Sweet cherry" - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klub nocny "Sweet cherry"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The town of death :: South Lute :: Mroczne zaułki-
Skocz do: